irc_ua


Інформаційно-ресурсний центр без цензури

Відкрити очі одній людині-це вже є перемога


Previous Entry Share Next Entry
Здається хтось затриндівсь...
irc_ua
Не перестаю слідкувати за блогом "папи". Написав сьогодні таке (зауважте-витяг з тексту його докладу):

"Окремо хочу зазначити – всі наші бази даних (чотири реєстри) доступні через Інтернет. Тут ми – перші. "

Скажіть мені що це? Повна некомпетентність? Чи свідоме введення людей в оману? А якщо некомпетентність, то чия? Дуже сумніваюсь, що тільки його. Хтось певно з керівництва ІРЦ наговорив йому таку дурницю...

Так от. Буде відомо, що через інтернет досупний тільки ОДИН РЕЄСТР- Єдиний Державний Реєстр юридичних осіб, та фізичних осіб підприємців. Доступний дійсно на сайті інформаційно-ресурсного центру. Про те як косо чи криво він працює ми сьогодні не говоримо.

Напевне під іншими трьома реєстрами він мав на увазі:

Єдиний державний реєстр документів дозвільного характеру
Єдиний державний реєстр ліцензій (якого в природі не існує, до речі)
Європейський бізнес-реєстр
 
Так от, якщо вони разом із Коваль вважають, що "доступні через Інтернет"-це просто інформація про реєстри розміщено на офіційному сайті державного підприємства інформаційно-ресурсний центр, то, можливо, вони й праві. Але суспільство і ті ж самі АйТішники вже давно по іншому розуміють речення "доступні через Інтернет". Вибачаймо "совковість" мислення.

До речі Європейський бізнес-реєстр не є розробкою ІРЦ, а просто дані із реєстру юридичних осіб та ФОП потрапляють туди. В рамках цієї події. Робилось це все ще в ті часи, коли підприємство працювало, а не перекладало папірці. Але це все лірика.

Мені навіть страшно подумати, що ці люди вважають так, як пишуть...

?

Log in